|
No kur..a ludzie, jeszcze się do Baszczyńskiego doje..cie, o to, że chce grać. Myślicie, że on byłby dla nas jeszcze wzmocnieniem? Cżłowiek, z którym nie przedłużono 2 lata temu kontraktu, bo już nie nadążał i łapał kontuzje? Wiem, legenda - ale nie chciałbym patrzeć na upadek tej legendy tak jak na Maćka Żurawskiego. Niech gra gdzie chce w spokoju, byle nie w Cracovii Legii i Lechu.
|