|
Prawo nie tylko w Polsce, ale i w innych krajach UE jest chore: za obrażenie murzyna, żyda czy też geja są wyższe kary niż za obrażenie "zwykłego" człowieka. Według mnie to jest własnie rasizm, że prawo nie jest równo stosowane wobec wszystkich, a jeśli się nie mylę to jest zapisane chyba nawet w konstytucji.
|