Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46047
Stary 03.06.2011, 07:32
Oby tylko Jeża udało sie sprowadzic bo Jirsak i Garguła są kompletnie bez formy
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,77154,t...wiadomosc.html
Ostatnio edytowane przez AYALA : 03.06.2011 o godz. 07:42.
Odpowiedz cytując