Wyświetl pojedynczy post
arbuz
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46042
Stary 03.06.2011, 06:32
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/tra...wiadomosc.html

No niestety Marcin zasila Polonie a wydaje mi sie ze przydalby sie naszej druzynie.
Ostatnio edytowane przez flamengista : 03.06.2011 o godz. 07:42.
Odpowiedz cytując