Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
arbuz
Senior Member
Od: 07.2009
Skąd: Kraków
Offline
#
46042
03.06.2011, 06:32
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/tra...wiadomosc.html
No niestety Marcin zasila
P
olonie a wydaje mi sie ze przydalby sie naszej druzynie.
Ostatnio edytowane przez flamengista : 03.06.2011 o godz. 07:42.
arbuz
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do arbuz
Znajdź inne posty napisane przez arbuz