Wyświetl pojedynczy post
karas1983
Senior Member
 
 
Od: 01.2011
Skąd: Bartoszyce

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5688
Stary 02.06.2011, 23:26
dj_ibutti napisał(a):Wyświetl post
Baszczu się sprzedał Wojciechowskiemu?
Rozważniej dobieraj słowa... W Wisła nie była zdeterminowana by Go pozyskać to poszedł do Polonii... Nie zapominaj, że On ma rodzinę na utrzymaniu a pogra maksymalnie 2 lata jeszcze... Jakby poszedł do Craxy to mógłbyś psioczyć...
Odpowiedz cytując