dj_ibutti napisał(a):

|
Baszczu się sprzedał Wojciechowskiemu?
|
Rozważniej dobieraj słowa... W Wisła nie była zdeterminowana by Go pozyskać to poszedł do Polonii... Nie zapominaj, że On ma rodzinę na utrzymaniu a pogra maksymalnie 2 lata jeszcze... Jakby poszedł do Craxy to mógłbyś psioczyć...