0 22 napisał(a):

|
A gdzie ja Cię niby poniżyłem?
|
Ja nie piję do Twojego czytania ze zrozumieniem, tylko cierpliwie wstukuję kolejne argumenty...
0 22 napisał(a):

Skoro Śląsk wyprzedził Legię w lidze to jest od Legii na ten moment lepszy. Skoro jest lepszy to presja na wynik w pucharach powinna być co najmniej podobna.
|
Tu nie chodzi o samo miejsce w lidze, ale też o środki inwestowane w zespół, stan i siłę kadry (Kaźmierczak po operacji, przyszłość Kelemena niewiadoma), oczekiwania kibiców, sponsorów, właścicieli, markę zespołu którą sobie wyrobił w ostatnich latach i wiele innych rzeczy.
Presja wyniku w pucharach może być na Łazienkowskiej albo Reymonta. Na Oporowskiej podchodzimy do tego na luzie. Ważna jest ambicja.
0 22 napisał(a):

|
Cóż moim zdaniem Śląsk przejdzie max rundę, Jaga max 2, Legia żadnej (czyli wszystkie skończą max na 3 rundzie eliminacji), a Wisła wejdzie do LM.
|
Ja życzę wszystkim zespołom jak najdalszych podbojów, ale boję się, że i tak liczysz na zbyt wiele...
0 22 napisał(a):

|
Chcesz to się możemy założyć: o zwykłe przekonanie. W sezonie 2012/2013 Lenczyk już nie będzie trenerem Śląska.
|
Zakład przyjmuję. Orest przetrwa niejednego Skorżę, Zielińskiego, czy Bakera. O co gramy?
EDIT:
O ile oczywiście podpisze co najmniej 2-letni kontrakt.