Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
FooFighter
Member
 
Od: 09.2008
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13936
Stary 02.06.2011, 23:19
0 22 napisał(a):Wyświetl post
A gdzie ja Cię niby poniżyłem?
Ja nie piję do Twojego czytania ze zrozumieniem, tylko cierpliwie wstukuję kolejne argumenty...

0 22 napisał(a):Wyświetl post
Skoro Śląsk wyprzedził Legię w lidze to jest od Legii na ten moment lepszy. Skoro jest lepszy to presja na wynik w pucharach powinna być co najmniej podobna.
Tu nie chodzi o samo miejsce w lidze, ale też o środki inwestowane w zespół, stan i siłę kadry (Kaźmierczak po operacji, przyszłość Kelemena niewiadoma), oczekiwania kibiców, sponsorów, właścicieli, markę zespołu którą sobie wyrobił w ostatnich latach i wiele innych rzeczy.

Presja wyniku w pucharach może być na Łazienkowskiej albo Reymonta. Na Oporowskiej podchodzimy do tego na luzie. Ważna jest ambicja.

0 22 napisał(a):Wyświetl post
Cóż moim zdaniem Śląsk przejdzie max rundę, Jaga max 2, Legia żadnej (czyli wszystkie skończą max na 3 rundzie eliminacji), a Wisła wejdzie do LM.
Ja życzę wszystkim zespołom jak najdalszych podbojów, ale boję się, że i tak liczysz na zbyt wiele...

0 22 napisał(a):Wyświetl post
Chcesz to się możemy założyć: o zwykłe przekonanie. W sezonie 2012/2013 Lenczyk już nie będzie trenerem Śląska.
Zakład przyjmuję. Orest przetrwa niejednego Skorżę, Zielińskiego, czy Bakera. O co gramy?

EDIT:
O ile oczywiście podpisze co najmniej 2-letni kontrakt.
Ostatnio edytowane przez FooFighter : 02.06.2011 o godz. 23:24.
"To jest Walduś polska liga - kto widzi ten rzyga!" - Ferdynand Kiepski
Odpowiedz cytując