Wyświetl pojedynczy post
Padrino
Member
 
Od: 08.2008
Skąd: Olkusz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2748
Stary 02.06.2011, 23:12
Dzięki. Widze łądny próg punktowy na TiR ;/

A studiuje ktoś Zarządzanie i Inyżnierię Produkcji? Jaki poziom? Trudno się utrzymać ?
Odpowiedz cytując