Temat
:
Matura//Po maturze...??
Wyświetl pojedynczy post
Padrino
Member
Od: 08.2008
Skąd: Olkusz
Offline
#
2748
02.06.2011, 23:12
Dzięki. Widze łądny próg punktowy na TiR ;/
A studiuje ktoś Zarządzanie i Inyżnierię Produkcji? Jaki poziom? Trudno się utrzymać ?
Padrino
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Padrino
Znajdź inne posty napisane przez Padrino