0 22 napisał(a):

|
Jak zrozumiesz, ze pisze obiektywnie bez woli dosrania komukolwiek to wtedy prosze przeczytaj jeszcze raz to co napisałem.
|
Dyskutować bez poniżania rozmówcy szanowny Legionista nie potrafi?
0 22 napisał(a):

|
Ślask ma wieksza szanse kompromitacji, bo zaczyna gdy graja jeszcze kelnerzy. Natomiast jesli dojdzie do III rundy to patrz Legia.
|
Sama gra w pucharach jest osiągnięciem Śląska. Nikt tutaj nie wydaje co roku milionów ojro na transfery to i oczekiwania są zgoła inne niż w Warszawie. 2 miejsce w lidze jest nie wynikiem grubych inwestycji, ale niespodzianką i ogromną zasługą trenera. Dlatego w przypadku WKSu nawet w razie szybkiej porażki nie ma mowy o kompromitacji.
0 22 napisał(a):

|
Sranie w banie. Zawsze jest takie gadanie, a potem narzekanie. Jak zagracie drugi taki sezon jak Jagiellonia (4 miejsce, dlugo lider) to powinniscie dziekowac Bogu. Moim zdaniem za pol roku skonczy sie moda na Lenczyka itp.
|
Pożyjemy, zobaczymy...
0 22 napisał(a):

|
To niby nie jest pompowanie balona?
|
To jest zwykła kibicowska nadzieja i wcale nie bezzasadna.
Nikt u nas nie sra co roku wielkimi hasłami, niczym:
"Wielka nowa, truskawkowa Legia, o jakiej zawsze marzyłeś!"
Rok wcześniej było coś o podboju Europy zdaje się, a w tym

Co wymyśli Dziadzio Walter, żeby sprzedać karnety?
