Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
FooFighter
Member
 
Od: 09.2008
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13934
Stary 02.06.2011, 22:56
0 22 napisał(a):Wyświetl post
Jak zrozumiesz, ze pisze obiektywnie bez woli dosrania komukolwiek to wtedy prosze przeczytaj jeszcze raz to co napisałem.
Dyskutować bez poniżania rozmówcy szanowny Legionista nie potrafi?

0 22 napisał(a):Wyświetl post
Ślask ma wieksza szanse kompromitacji, bo zaczyna gdy graja jeszcze kelnerzy. Natomiast jesli dojdzie do III rundy to patrz Legia.
Sama gra w pucharach jest osiągnięciem Śląska. Nikt tutaj nie wydaje co roku milionów ojro na transfery to i oczekiwania są zgoła inne niż w Warszawie. 2 miejsce w lidze jest nie wynikiem grubych inwestycji, ale niespodzianką i ogromną zasługą trenera. Dlatego w przypadku WKSu nawet w razie szybkiej porażki nie ma mowy o kompromitacji.

0 22 napisał(a):Wyświetl post
Sranie w banie. Zawsze jest takie gadanie, a potem narzekanie. Jak zagracie drugi taki sezon jak Jagiellonia (4 miejsce, dlugo lider) to powinniscie dziekowac Bogu. Moim zdaniem za pol roku skonczy sie moda na Lenczyka itp.
Pożyjemy, zobaczymy...

0 22 napisał(a):Wyświetl post
To niby nie jest pompowanie balona?
To jest zwykła kibicowska nadzieja i wcale nie bezzasadna.

Nikt u nas nie sra co roku wielkimi hasłami, niczym:

"Wielka nowa, truskawkowa Legia, o jakiej zawsze marzyłeś!"

Rok wcześniej było coś o podboju Europy zdaje się, a w tym Co wymyśli Dziadzio Walter, żeby sprzedać karnety?
Ostatnio edytowane przez FooFighter : 02.06.2011 o godz. 22:58.
"To jest Walduś polska liga - kto widzi ten rzyga!" - Ferdynand Kiepski
Odpowiedz cytując