Wyświetl pojedynczy post
BiałaGwiazda
Senior Member
 
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9594
Stary 02.06.2011, 22:52
Z powodu bankructwa z wicemistrza Rumunii FC Timisoara za free można sprowadzic kilku dobrych grajków.

Costel Pantilimon - bramkarz,24 lata,wielki talent,reprezentant Rumunii,wyceniany na 7 milionów dolarów

Cosmin Contra - prawy obrońca,35 lat,ogromne doświadczenie z gry zagranicą(Deportivo Alaves,AC Milan,Atletico Madryt,West Bromwich,Getafe),73 mecze w reprezentacji Rumunii

Srdjan Luchin - 25 lat,prawy lub środkowy obrońca,wyceniany jeszcze pół roku temu na 3 miliony euro(interesował się nim Hamburg)

Laszlo Sepsi - lewy obrońca,reprezentant Rumunii,24 lata,świetna alternatywa dla Paljicia,grał m.in w Benfice i Racingu Santander

Dan Alexa - kapitan Timisoary i jej najlepszy zawodnik,reprezentant Rumunii,31 lat,pozycja:defensywny pomocnik

Alexandru Bourceanu - wyróżniający się zawodnik Timisoary,pozycja:defensywny pomocnik,debiut w reprezentacji Rumunii w ostatnim meczu,wiek:26 lat

Ianis Zicu - skrzydłowy/napastnik,reprezentant Rumunii,27 lat,doświadczenie z gry we Włoszech(Inter,Parma)
Odpowiedz cytując