Wyświetl pojedynczy post
domenica90
Senior Member
 
 
Od: 06.2010
Skąd: Stalowa Wola/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46023
Stary 02.06.2011, 22:42
Karherop napisał(a):Wyświetl post
(...)
To prawda, ale u niektórych widać zadatki na to, że dadzą radę. Jednak Chaveza ogrywało zbyt wielu zawodników naszej ligi... Przecież wszyscy widzimy, że jego gra jest toporna. Bardzo często skuteczna, ale toporna. Ale prawda, ocenimy go w pełni, jeśli dostanie tę swoją szansę w pucharach. Z miła chęcią odwołam swoje słowa o tym, że się nie nadaje.

Ale co do tego rozwalania obrony nie mogę się zgodzić.
Czy ktoś z nas chciałby, żeby na puchary wyszła obrona w składzie Cikos-Jaliens-Chavez-Paljić?
Niby zgrani, a plączą się w każdym meczu.

Niech podniesie rekę ten, kto nie chce wymiany przynajmniej dwójki - Cikos&Paljić na obrońców z prawdziwego zdarzenia. No to wymieńmy. Ale przecież to będzie rozpieprzenie obrony?
Nie wiem, jaki jest złoty środek.
WISŁAZWE napisał(a):Wyświetl post
Powiem szczerze, że aż boję się tego 10 czerwca naprawdę bo niektórzy to chyba się załamią jak nie będzie do tej magicznej daty zamkniętej kadry na następny sezon.
Co tu się będzie działo, przez ile stron będą wieszać Stana, Basałaja i nie wiadomo kogo jeszcze.
10 czerwca pojawi się 20 stron z treściami typu "Wywalić Stana, nie nadaje się, obiecali całą kadrę na 10. itp. itd." I wizje Apokalipsy oczywiście.
A na 10. na milion procent nie będzie wielu transferów, wystarczy popatrzeć na zimowe okienko. Ale czy ktoś jest z niego niezadowolony?

Jeszcze jedna rzecz: jak czytacie, że ktoś kogoś widział na lotnisku, w sklepie, w klubie, w Tesco, to naprawdę - lepiej pominąć tego posta i przewijać dalej. Dopóki nic nie napisze oficjalna, dopóki nie pojawi się jakieś dokumentujące zdjęcie, to każdy może sobie zmyślić, że widział Santa Cruza na badaniach.
Ile już razy gazety pisały bujdy?
Powód: błąd
Ostatnio edytowane przez domenica90 : 02.06.2011 o godz. 22:57.
No i przyszło mi zmienić podpis, "dzięki", Kubuś...
Odpowiedz cytując