Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2603
Stary 02.06.2011, 22:30
Disco się faktycznie zbroi. Do tego dojdzie jeszcze Todorovski zakupiony zimą, ale odstawiony do serbskiego odpowiednika Klubu Kokosa.
http://www.90minut.pl/news/158/news1...z-Polonia.html

Szkoda trochę Sadloka, bo mimo wszystko kibicowałem temu zawodnikowi, aby zrobił szybko karierę i wyjechał do lepszej ligi. Ta potrójna dyskopatia może być przyczynkiem do zakończenia kariery.
Odpowiedz cytując