Disco się faktycznie zbroi. Do tego dojdzie jeszcze Todorovski zakupiony zimą, ale odstawiony do serbskiego odpowiednika Klubu Kokosa.
http://www.90minut.pl/news/158/news1...z-Polonia.html
Szkoda trochę Sadloka, bo mimo wszystko kibicowałem temu zawodnikowi, aby zrobił szybko karierę i wyjechał do lepszej ligi. Ta potrójna dyskopatia może być przyczynkiem do zakończenia kariery.