Wyświetl pojedynczy post
rw88
Senior Member
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6240
Stary 02.06.2011, 22:29
Porażka Argentyny z Nigerią sprawiła, że mecz z nimi będzie jeszcze cięższy, niż można było się tego spodziewać. Po tym meczu trener Argentyny został zjechany totalnie za to, że powołuje kadrę, która tak się kompromituje w międzynarodowym meczu i zapewne dla większości tych zawodników mecz z Polską może być ich ostatnią szansą na rehabilitację, bo można być spokojnym o to, że przy podobnej postawie tych grajków w meczu z nami, jak w meczu z Nigerią, większość z nich zamknie sobie drogę do ich kadry A na długi, długi czas i oni na pewno sobie z tego faktu zdają sprawę.

Ale generalnie to dobra wiadomość, przynajmniej wychodzi na to, że zagramy w miarę poważny mecz, zamiast typowej plaży ze strony rywali, jak np. to wyglądało z Grekami.
Odpowiedz cytując