Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
FooFighter
Member
 
Od: 09.2008
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13932
Stary 02.06.2011, 22:24
0 22 napisał(a):Wyświetl post
Pewnie za pół roku go nie będzie. No, bo jak to w Polsce, Śląsk będzie się miał albo bić o mistrza albo o pierwszą trójkę, a po wyczerpującym lecie (wcześnie zaczynają - dla naszych piłkarzyków masakra) i słabym występie w pucharach (może przejdą jedną rundę) i średniej jesieni będzie na 7 miejscu.
Hahaha Ty się lepiej o swoich martw, bo od lat wstyd patrzeć na Legię w pucharach.

W Śląsku nikt nie pompuje wielkiego balonu przed każdymi rozgrywkami. Tylko powoli, powoli, po cichu, krok po kroczku WKS buduje swoją siłę. Nie ma żadnych wątpliwości, kto powinien być głównym architektem.

W przyszłym sezonie chciałbym widzieć na podium trzech Królów Wielkich Miast.
"To jest Walduś polska liga - kto widzi ten rzyga!" - Ferdynand Kiepski
Odpowiedz cytując