A są prawa autorskie do rozmowy? Do wymiany poglądów? Może są? Nie wiem.
Ponadto zgadzając się na zabawę pisania na forum, niejako dajesz coś od siebie. Tak jak no otwarte oprogramowanie?
Pisząc posta na tym konkretnym forum przekazałeś go innym użytkownikom.
Jak tak bardzo boisz się o utratę "swoich własności" - to nie pisz. Będą wtedy bezpieczne w twojej głowie

Nikt ich nie "ukradnie".