Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
FooFighter
Member
 
Od: 09.2008
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13929
Stary 02.06.2011, 21:54
Acima napisał(a):Wyświetl post
Jeszcze będą tej decyżji żałować, zwłaszcza jak Orest dorwie się do "transferów" Z drugiej strony Wisła może na tym sporo zyskać, bo Lenczyk lubi ściągać swoich synków.
Ja tam nie sądzę, żeby ktokolwiek żałował we Wrocławiu.

Lepszego trenera w Polsce nie ma i długo nie będzie, a przy dobrych wzmocnieniach to hoho, aż strach się bać co się będzie działo
"To jest Walduś polska liga - kto widzi ten rzyga!" - Ferdynand Kiepski
Odpowiedz cytując