Acima napisał(a):

Jeszcze będą tej decyżji żałować, zwłaszcza jak Orest dorwie się do "transferów" Z drugiej strony Wisła może na tym sporo zyskać, bo Lenczyk lubi ściągać swoich synków.
|
Ja tam nie sądzę, żeby ktokolwiek żałował we Wrocławiu.
Lepszego trenera w Polsce nie ma i długo nie będzie, a przy dobrych wzmocnieniach to hoho, aż strach się bać co się będzie działo
