Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
0 22
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13928
Stary 02.06.2011, 21:42
Pewnie za pół roku go nie będzie. No, bo jak to w Polsce, Śląsk będzie się miał albo bić o mistrza albo o pierwszą trójkę, a po wyczerpującym lecie (wcześnie zaczynają - dla naszych piłkarzyków masakra) i słabym występie w pucharach (może przejdą jedną rundę) i średniej jesieni będzie na 7 miejscu.
Ostatnio edytowane przez 0 22 : 02.06.2011 o godz. 21:46.
Habemus Dubletum

LEG14


White Star Awards w kategorii:

Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011

Odpowiedz cytując