Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
fcb4
Senior Member
 
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13927
Stary 02.06.2011, 21:41
Piszą ze ITI chce sprzedać Legię szczerze wątpie w to http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32284,t...c6a6&_ticrsn=5
Powód: byki ort - wstyd
Ostatnio edytowane przez flamengista : 03.06.2011 o godz. 07:54.
Odpowiedz cytując