|
Panowie cierpliwości. Niektórzy to już rozważyli za i przeciw na temat kilku piłkarzy, którzy o Wiśle nie słyszeli, a my się tu sramy nad jakimiś imaginacjami. Sam zresztą, przyznać się muszę zaglądam z 10 razy dziennie na stronkę w poszukiwaniu jakiejś informacji na temat transferów, choć doświadczenie poprzedniego okna każe mi ufać w naszego dyrektora sportowego. Meliksona to nikt na tym forum nie wskazał by jako potencjalnego wzmocnienia, nim wypatrzyli go nasi skauci. Wiec apeluje nie twórzmy niepotrzebnych bytów ! Czekajmy cierpliwie na konkrety.
BĘDZIE DOBRZE !!!
|