Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Acima
Senior Member
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13926
Stary 02.06.2011, 20:43
kornd napisał(a):Wyświetl post
Lenczyk zostaje na 3 lata w Śląsku:
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,98810,t...wiadomosc.html
Jeszcze będą tej decyżji żałować, zwłaszcza jak Orest dorwie się do "transferów" Z drugiej strony Wisła może na tym sporo zyskać, bo Lenczyk lubi ściągać swoich synków.
Odpowiedz cytując