Wyświetl pojedynczy post
Żmijka
Forumowiczka z jadem. Nietrującym.
 
 
Od: 10.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22165
Stary 02.06.2011, 20:08
A jak to sprawdzić? Jak na liście sieci daje połacz to niby sie łączy ... o hasło żadne nie pyta ... gdzie je wpisac ewentualnie? Bo to ogolnie nie moj lap wiec go za specjalnie nie ogarniam.
Odpowiedz cytując