Wyświetl pojedynczy post
CH.
Senior Member
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4139
Stary 02.06.2011, 19:55
Gen. Petelicki o kibicach
http://www.youtube.com/watch?v=mL9R8HwTROY

Ta blondyneczka co z kartki czyta to mnie do białej gorączki doprowadza, po raz kolejny jak ktoś mówi u niej w studiu dobrze o kibicach musi wtrącić swoje 3 grosze "ale ale ale.. ale burd Pan nie widział, ale, ale, ale , to sramto owamto"
Ostatnio edytowane przez CH. : 02.06.2011 o godz. 19:59.
Odpowiedz cytując