Gen. Petelicki o kibicach
http://www.youtube.com/watch?v=mL9R8HwTROY
Ta blondyneczka co z kartki czyta to mnie do białej gorączki doprowadza, po raz kolejny jak ktoś mówi u niej w studiu dobrze o kibicach musi wtrącić swoje 3 grosze "ale ale ale.. ale burd Pan nie widział, ale, ale, ale , to sramto owamto"