Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
sofristo
Member
Od: 07.2009
Skąd: ...
Offline
#
45990
02.06.2011, 19:54
Tylko że Cikos ma zostać. A Chavez i tak cały czerwiec na tournee po Ameryce będzie. Więc jeśli dokupią zastępcę będzie lepiej niż wtedy gdy nie kupili. Czy nie?
sofristo
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do sofristo
Znajdź inne posty napisane przez sofristo