Wyświetl pojedynczy post
Żmijka
Forumowiczka z jadem. Nietrującym.
 
 
Od: 10.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22163
Stary 02.06.2011, 19:52
Nie działa mi net na lapie. ogolnie net w domu mam, siec widzi ale nie ma połaczenia. Jakieś naprawianie problemów ect nie działa.

Tam mam win7 którego totalnie nie ogarniam - jakoś może zresetowac kartę sieciową? Albo co innego zrobić?
Odpowiedz cytując