Wyświetl pojedynczy post
Tenzen
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45986
Stary 02.06.2011, 19:37
farben napisał(a):Wyświetl post
Marcin Baszczyński negocjuje z Polonią Warszawa

http://krakow.naszemiasto.pl/artykul...zawa,id,t.html

Dlaczego nie wróci do Wisły?
Rozmawiali i widać rozbieżności były zbyt duże by dalej rozmawiać. Wisła musi szukać graczy z którymi szybko się dogada. Wojciechowski natomiast bez specjalnych negocjacji płaci na lewo i prawo.
Odpowiedz cytując