Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Tenzen
Senior Member
Od: 07.2009
Offline
#
45986
02.06.2011, 19:37
farben
napisał(a):
Marcin Baszczyński negocjuje z Polonią Warszawa
http://krakow.naszemiasto.pl/artykul...zawa,id,t.html
Dlaczego nie wróci do Wisły?
Rozmawiali i widać rozbieżności były zbyt duże by dalej rozmawiać. Wisła musi szukać graczy z którymi szybko się dogada. Wojciechowski natomiast bez specjalnych negocjacji płaci na lewo i prawo.
Tenzen
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Tenzen
Znajdź inne posty napisane przez Tenzen