|
Są usuwane konta zakłade przez spybooty. I nie kilkadziesiąt ale kilka setek. Jednak ich usunięcie nie powoduje pojawienia sie takich problemów, jak nagła obecność na forum postów... bez użytkownika
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|