Wyświetl pojedynczy post
CH.
Senior Member
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18744
Stary 02.06.2011, 17:53
crazykaro napisał(a):Wyświetl post
Najpierw musi być kasa której nie ma. Prawdopodobnie Wisła bedzie musiała za to zabulić
Kto zrobi? Wisła nie dołoży nawet 500 tyś zł a Ty piszesz o pracach które mogą pochłonąć do 18 (albo i więcej) mln zł . My na grajka przy dobrych wiatrach możemy przeznaczyć 600 tyś euro a tu mowa o kilkunastu milionach na błędy wynikające z niekompetencji miasta. Wisłę gówno obchodzi skąd oni wezmą kasę na to. To nie Wisła jest wykonawcą stadionu to nie oni go budują. Poczekaj, zaraz Wisła wyłoży prawie pół budzetu klubu na stadion.. Żaden klub nie dokłada się do stadionu, co to za abstrakcja. Mało tego, gdzieś indziej wykańczają skyboxy, kupują sprzęt, meble itp. Albo robią stadion albo przenosimy się na inny a ten stadion zjedzą robaki.Sprawa wygląda tak że albo Wisła go będzie użytkować albo nikt inny dlatego Wisła nie może dać się w ch.. zrobić bo to ona ma najwięcej teraz do powiedzenia, cisnąć ich o jak najmniejsze koszty czynszu (bo to podstawa) muszę ulec bo inaczej stadion pójdzie w odstawke a mieszkańcy zjedzą Majchrowskiego który wybudowal stadion za 700 mln zł który jest bezużyteczny


Cytat:
W Krakowie tłumaczą, że na opóźnienia wpłynęła zmiana przepisów przeciwpożarowych z początku roku. Budowniczowie Legii łatwo się do nich jednak dostosowali. A na Wiśle zrobił się kłopot - i to kosztowny. Montaż systemu może kosztować od 12 do 18 mln zł. Trzeba też zamontować kurtyny przeciwpożarowe. Zabezpieczenia należy wzmocnić, bo eksperci potraktowali wnętrze stadionu jako... galerię handlową.

- Prace jeszcze nie ruszyły. Trwają negocjacje z wykonawcą - podaje Jacek Bartlewicz z krakowskiego Zarządu Infrastruktury Komunalnej i Transportu.


- Mam nadzieje, że negocjacje pójdą znakomicie, bo nie wiem, skąd miasto weźmie dodatkowe pieniądze na budowę stadionu - denerwuje się Grzegorz Stawowy, radny miejski z Platformy Obywatelskiej.

PS: do 540 trzeba sporo dołożyć. Mozna zaokrąglić do 600. Bo pewnie to nie koniec wydatków.
Ostatnio edytowane przez CH. : 02.06.2011 o godz. 18:10.
Odpowiedz cytując