piotrek06 napisał(a):

Ja akurat na awans bardzo liczę więc nie ucz mnie na co mam sie szykować.
Mój post odnosił sie do twojej "teorii", jak sam zauważyłeś na iwelkie firmy możemy trafić najwcześniej w fazie grupowej LM/LE a przed tą fazom musimy rozegrać jeszcze kilka meczy z kelnerami i drużynami które wielkimi firmami nie są. Tak więc uważasz że Wisła zamierza rozgrywanie tych meczy na Suchych Stawach a później prawdopodobnie w Lubinie i przez ten czas mieć bardzo ograniczone(jeśli nie zerowe) zyski z "dnia meczowego" żeby otworzyć stadion z wielką firmom...
|
Chłopcze co ty bredzisz o suchych stawach i lubinie

?to ze jest plotka o graniu w pucharach poza r22 nie znaczy ze tak bedzie pisali ci chlopacy wyzej ze istnieje realna szansa gry na r22 juz widze jak BASALAJ sie godzi na gre poza r22 hahaha w klubie3 zrobia wszystko i jeszcze wiecej by zagrac na r22 nawet kosztem miejsc na stadionie.