Wyświetl pojedynczy post
wiktorpiekarski
Banita
 
Od: 01.2011
Skąd: MagicznyKraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18743
Stary 02.06.2011, 17:50
piotrek06 napisał(a):Wyświetl post
Ja akurat na awans bardzo liczę więc nie ucz mnie na co mam sie szykować.
Mój post odnosił sie do twojej "teorii", jak sam zauważyłeś na iwelkie firmy możemy trafić najwcześniej w fazie grupowej LM/LE a przed tą fazom musimy rozegrać jeszcze kilka meczy z kelnerami i drużynami które wielkimi firmami nie są. Tak więc uważasz że Wisła zamierza rozgrywanie tych meczy na Suchych Stawach a później prawdopodobnie w Lubinie i przez ten czas mieć bardzo ograniczone(jeśli nie zerowe) zyski z "dnia meczowego" żeby otworzyć stadion z wielką firmom...
Chłopcze co ty bredzisz o suchych stawach i lubinie?to ze jest plotka o graniu w pucharach poza r22 nie znaczy ze tak bedzie pisali ci chlopacy wyzej ze istnieje realna szansa gry na r22 juz widze jak BASALAJ sie godzi na gre poza r22 hahaha w klubie3 zrobia wszystko i jeszcze wiecej by zagrac na r22 nawet kosztem miejsc na stadionie.
Odpowiedz cytując