Wyświetl pojedynczy post
crazykaro
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18742
Stary 02.06.2011, 17:34
piotrek06 napisał(a):Wyświetl post
Sory mój błąd nie doczytałem
Czy orientuje sie ktoś ile trzeba czasu na zamontowanie tego systemu i wyburzenie czego trzeba
Bo do pierwszego meczu przeszło miesiąc, czy nie mogli by wysłać po jednej ekipie na wschodnią i zachodnią żeby wykonała te prace teraz
Najpierw musi być kasa której nie ma. Prawdopodobnie Wisła bedzie musiała za to zabulić
Odpowiedz cytując