|
tak jak Sędzia uwazam że Cziko Wiśle przyda sie. Spokojnie to dopiero jego pierwszy rok, dajmy mu 2 a bedzie nowym Baszczyńskim.
A Osman. Ehh. Osman to jest ściana. W lidze nikt go nie mógł przejść , jedyna opcja to go baaaardzo szybko ominąć, tylko nielicznym sie udało. Ale ściana ma to do siebie, że stoi. Nie ma nog, rąk tylko stoi w miejscu i blokuje. Taki włąsnie jest / był Osman. I na dodatek te dziwne umowy. Wszyscy piłkarze z tamtych ciepłych regionów jakies wały mają w kontraktach badz umowach z menadzerami. Czy Wisła jest w stanie wyszukac godnego zastępce? Myśle że tak.
Najważniejsze jest by na pierwszy mecz do Ligi Mistrzów ,niewazne czy to będzie rywal klasowy czy rywal którego nazwy nikt nie będzie w stanie powtórzyć, Wisła miała skompletowaną kadrę w 99,9%. Bo nie możemy po macoszemu na pierwsze starcia wystawić Jaliensa z Kowalskim bo wtedy to nawet Garbarnia dla Nas jest groźna.
Najlepsza opcja w ogóle to byłoby nie włączanie internetu do conajmniej 10 czerwca. Oczywiście pamietajcie tez ze jak minie 10 czerwca i nie bedzie 5 nowych tylko 1, nie płaczmy. Poprzednie okienko pokazało ze nie zawsze wszystko idzie tak szybko jak My tego chcemy, zawsze te 2 glupie dni poslizgu moga byc. Co innego jeśli np. 25 czerwca kadra będzie taka jak teraz, ale w taki stan rzeczy to raczej mogą wierzyc tylko i wyłacznie kibice druzyn nam nie sprzyjających. Tak więc, wykorzystajmy tą ładną czerwcową pogodę ,opalmy się a działania pozostawmy Stanowi.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
|