|
To lepiej trzymać go na siłę, żeby tylko kasa Walterowi nie wpadła. Ja jednak sądzę, że część pieniędzy z tego transferu może pójść na wzmocnienia. Wiadomo, że nie wszystko, ale jednak trochę tak. Poza tym sam Walter nie jest największym problemem, bo on to może i by zainwestował więcej kasy w Legię. Gorzej sprawa wygląda z zarządem iti itp
|