Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
ToTylkoJa
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: Ł3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13916
Stary 02.06.2011, 15:52
To lepiej trzymać go na siłę, żeby tylko kasa Walterowi nie wpadła. Ja jednak sądzę, że część pieniędzy z tego transferu może pójść na wzmocnienia. Wiadomo, że nie wszystko, ale jednak trochę tak. Poza tym sam Walter nie jest największym problemem, bo on to może i by zainwestował więcej kasy w Legię. Gorzej sprawa wygląda z zarządem iti itp
Odpowiedz cytując