riv napisał(a):

|
Najciekawsze jest to, że jest 2 czerwiec, oficjalnie opuścili nas Boukhari i branko, nikt nie przyszedł i nikt nie odszedł a jest juz a z 10 stron płaczów, że wzmocnień nie ma a jak będą to do dupy, niektóre mózgi sprzedają Małego czy Kirma a Valckx to dyletant bo nie RvN nie podpisał. Jak czytam transferowy przed jakimkolwiek okienkiem to mam wrażenie, że pisze tu banda pięciolatków i to z ADHD. Opanujcie się!
|
Pieciolatki maja więcej cierpliwości...
Ja na razie czekam spokojnie. Stan juz pokazał profesjonalizm większy niz reszta ligi razem wzietych. W tej części działań klubowych zrobiliśmy ogromny skok jakościowy. Więc nie ma co nerwowo reagować na pomysły dziennikarzyn, sfrustowanych menagerów którzy nie wcisna nam juz swoich wynalazków czy zdesperowanych kibiców innych drużyn. wszystkim życzę cierpliwości mimo że wszyscy byśmy chcieli trannsferów typu RVN w Wiśle