Wyświetl pojedynczy post
yarow
Senior Member
 
Od: 06.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9831
Stary 02.06.2011, 15:28
AveLechia napisał(a):Wyświetl post
Co o tym myślicie:
[...]
Belgia - Turcja (0:1) 2 ( handicap)
[...]
Myślę, że Belgia - Turcja będzie X.

--

Edit:

Tak jak mówiłem

1:1
Ostatnio edytowane przez yarow : 04.06.2011 o godz. 15:50.
Odpowiedz cytując