Niuton napisał(a):

Pytanie do moda, dlaczego ludzie którzy poprosili o usunięcie swoich kont mają z tym problem? MAm prawo rządać usunięcia mnie z tej społeczności tak samo jak mogłem się do niej zapsiac. Prośby zsoatły zignorwane a posty usunięte
"Ktoś: - rav kasuje posty, z którymi się nie zgadza.
Ja: - nieprawda. przede wszystkim kasuję posty, które łamią regulamin, bądź zawierają kłamstwa."
jak to się ma do twojej wypowiedzi wyzej zacytowanej?
|
Odpowiedział już wcześniej i czytaj wcześniejsze posty.
usunięcie konta powoduję problemy techniczne w funkcjonowaniu forum. I dlatego nikt nie chcę komplikacji z powodu waszego obrażenia się. po prostu nie wchodźcie na forum. Tylko aktywni użytkownicy mają znaczenie chociażby w celach zarobkowych dla tego serwisu więc jeżeli nie jesteś aktywny nie pomagasz temu forum.