Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45957
Stary 02.06.2011, 14:04
Moim zdaniem brak determinacji w negocjacjach odnośnie pozyskania Chaveza wynika z charakterystyki tego zawodnika. Osman jest bardzo dobrym obrońcą jednak nie posiada praktycznie żadnych walorów ofensywnych. Jego wyprowadzenie piłki z obrony jest na bardzo niskim poziomie, a w dodatku nie stwarza praktycznie żadnego zagrożenia pod bramką przeciwnika przy stałych fragmentach gry. Dobrze wiemy, że Maaskant wyznaje filozofię konstruowania akcji ofensywnych zaczynając już od środkowych obrońców.

Można zatem śmiało powiedzieć, że Chavez mimo tego, że jest dobrym środkowym obrońcą to kompletnie nie pasuje do wizji drużyny Maaskanta. Są zawodnicy oferujący więcej jakości w grze ofensywnej jak chociażby wymieniany kiedyś w kontekście gry w Wiśle Boban Grnčarov.
Ostatnio edytowane przez Arked : 02.06.2011 o godz. 14:07.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując