martin_6 napisał(a):

|
Jeśli ktoś da za niego więcej niż 500 tys., to jest frajerem...
|
Borysiuk a co w jego grze jest wartego 2,5mln

Jak dla mnie to góra 500tys
Mam to samo zdanie,ja nie wiem jak można za piłkarzy legii dawać więcej niż 1mln
Tak jak ten Janczyk za chyba 4,5 mln,gdzie takich frajerów znalazła Legia