Gwiaździsty napisał(a):

Wątpie czy Zagłębie ustępuje im finansowo (KGHM) grając w dodatku na ładniejszym stadionie. Bełchatów chyba też nie jest finansowo słabe ale piłkarsko lepsze o klasę. Poza tym nieprzypadkowo słabsze finansowe kluby typu Ruch, Górnik czy Widzew notorycznie ich klepią i są co sezon wyżej od nich w tabeli. To nie przypadek. Oprócz pieniędzy trzeba jeszcze mieć normalnego właściciela i w tej lidze trochę lat siedzieć aby się znać na robocie oraz mentalność. Cracovia to taki nowobogacki co znalazł się nagle (za pieniądze) na salonach i strasznie chce coś sobą znaczyć tylko mu słoma z butów wychodzi. Dobrze to opisało weszło.com, ktore nazwało ich klubem pszenno-buraczanym. Poza tym te 3 ostatnie wymienione kluby mają kibiców z prawdziwego zdarzenia i ich presj oddziaływuje na klub i zawodników.
Tak więc nie zostaje za dużo klubów, na tle których można powiedzić, że są lepsi. Wystarczajaco tyle aby powalczyli w następnym roku tradycyjnie o utrzymanie.
Fortuna kołem się toczy ale nie na tyle.
|
Widzę, że ich bardzo nie lubisz

Szczerze mówiąc ja też wolałbym żeby byli ze 2 klasy niżej no ale nie są...
Co do naszej dyskusji - co było to było, a co będzie to... zobaczymy

Tabela 2011/12 nam odpowie
