kreseq napisał(a):

200 baniek to nie tyle zaporowa cena co wyssana z d***. Jak ktos by dal 100 to i tak wezma Licze ze ITI sprzeda Legie, jak nie teraz to w ciagu najblizszych 2-3 lat.
Borysiuk do Udine za 2,5 m Euro. Mam nadzieje ze sie nie zastanawiaja i sprzedadza Wizira.
|
Jeśli ktoś da za niego więcej niż 500 tys., to jest frajerem...