Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11523
Stary 02.06.2011, 11:55
Takie mamy prawo w Polsce...z jednej strony dobrze, a z drugiej takie sprawy powinny byc umarzane ze wzgledu na niska szkodliwosc czynu. Sam bylem ciagany po sadach przez ponad rok(w kompletnie idiotycznej sprawie), a skonczylo sie na tym, ze zgodzilem sie zaplacic 300 zl na cele charytatywne ...a ile w tym czasie panstwo wydalo? Bo kilku funkcjonariuszy Policji tez bylo w to zaangazowanych .
Odpowiedz cytując