Wyświetl pojedynczy post
MCX
Senior Member
 
 
Od: 06.2003
Skąd: Piła

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45923
Stary 02.06.2011, 11:15
http://www.wislakrakow.com/www/showa...rticleid=25256

No to ładny początek okna transferowego.

Nie jestem w stanie tego pojąć, tym bardziej, że według dwóch dzisiejszych newsów z wislakrakow.com za Chaveza wcale nie wołano wielkich pieniędzy.

Chytry dwa razy traci i obawiam się, że ta zasada znajdzie u nas zastosowanie.
Odpowiedz cytując