http://www.wislakrakow.com/www/showa...rticleid=25256
No to ładny początek okna transferowego.
Nie jestem w stanie tego pojąć, tym bardziej, że według dwóch dzisiejszych newsów z wislakrakow.com za Chaveza wcale nie wołano wielkich pieniędzy.
Chytry dwa razy traci i obawiam się, że ta zasada znajdzie u nas zastosowanie.