Wyświetl pojedynczy post
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45921
Stary 02.06.2011, 11:07
Okienko będzie podobne do zeszłego mało informacji = dobra informacja, kliku ciekawych piłkarzy za nie dużą kasę o pewnym poziomie sportowym jedni się sprawdzą bardziej inni mniej myślę że na same transfery jest max 1mln E, zresztą sztab jakiś czas temu się wypowiadał że tak to będzie działało, kupujemy ambitnych i potem sprzedajemy za dobrą kasę, kupić tanio sprzedać drogo tak jak jest to w Holandii od lat.

LM się nie podniecam raczej nie mamy na nią szans, bełkot medialny musi być żeby było łatwiej zawodników ściągać ale wydaje mi się że trener & CO wiedzą że szanse na LM są nikłe, raczej ma LE jeśli chłopcy się wespną na wyżyny.

A cuda miło na nie liczyć

W tym okienku stawiam na 2 piłkarzy a la Lamey (wiek + doświadczenie) + 2 piłkarzy młodych i ciekawych 2 wyląduje na ławce a 2 w pierwszym składzie, w kontekście walki o puchary bardzo ważna jes równa ławka aby nie skończyć jak Amica.
Odpowiedz cytując