Wyświetl pojedynczy post
wonski_eNHa
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: eNHa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11518
Stary 02.06.2011, 10:52
Na każe od Ekstraklasy powinno się zakończyć, ale widać jest tak jak piszecie wyżej. Jak ktoś jest za dobry, zbyt dużo ma pieniędzy, po prostu prowadzi szczęśliwe życie, to wszyscy dookoła chcą mu wbić nuż w plecy i zniszczyć to wszystko, zamiast cieszyć się że Polak potrafi sobie życie ułożyć. A jak ktoś kradnie, napada, to obywatelom to zwisa.

Ot, taka małą dygresja na temat polaczkowatości. Zrobił źle, został ukarany, przeprosił. Koniec sprawy! Prokuratura też tak zrobi, nie ma o czym gadać.
Odpowiedz cytując