Wyświetl pojedynczy post
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11515
Stary 02.06.2011, 10:41
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Nie zdziwiłbym się gdyby to był kolejny donos z ul. Kałuży. Tradycyjnie nie wytrzymali ciśnienia po fecie Wisły i siedząc w kanałach postanowili ryć jak zwykle.
Tu nie chodzi im o to żeby złapać króliczka tylko cały czas go gonić. Obrzydzić życie Małemu, żeby zamiast się koncentrować na grze w piłkę włoczył się po sądach i udawadniał, że nie jest wielbłądem. Jest za dobry piłkarsko i za bardzo przywiązany do Wisły, więc wielu chciałoby go skończyć.
Obawiam się że niestety masz rację. Też podejrzewam ze to ich sprawka. Z tego co pamiętam mieli cały wątek na swoim zapyziałym forum poswięcony tej "potwornej zbrodni" jaką zrobił Malecki.
Tam nakręcał się jeden przed drugim jak to trzeba koniecznie prokuraturę napuścić na Małego.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując