Gwiaździsty napisał(a):

Nie zdziwiłbym się gdyby to był kolejny donos z ul. Kałuży. Tradycyjnie nie wytrzymali ciśnienia po fecie Wisły i siedząc w kanałach postanowili ryć jak zwykle.
Tu nie chodzi im o to żeby złapać króliczka tylko cały czas go gonić. Obrzydzić życie Małemu, żeby zamiast się koncentrować na grze w piłkę włoczył się po sądach i udawadniał, że nie jest wielbłądem. Jest za dobry piłkarsko i za bardzo przywiązany do Wisły, więc wielu chciałoby go skończyć.
|
Obawiam się że niestety masz rację. Też podejrzewam ze to ich sprawka. Z tego co pamiętam mieli cały wątek na swoim zapyziałym forum poswięcony tej "potwornej zbrodni" jaką zrobił Malecki.
Tam nakręcał się jeden przed drugim jak to trzeba koniecznie prokuraturę napuścić na Małego.