Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13901
Stary 02.06.2011, 10:20
200 baniek to nie tyle zaporowa cena co wyssana z d***. Jak ktos by dal 100 to i tak wezma Licze ze ITI sprzeda Legie, jak nie teraz to w ciagu najblizszych 2-3 lat.

Borysiuk do Udine za 2,5 m Euro. Mam nadzieje ze sie nie zastanawiaja i sprzedadza Wizira.


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując