Ale jaja...masakra. Aż nei wiem co napisać. To jest chyba żart jakiś...Zajmują się tym z urzędu


To kazdy powinien mieć sprawę. wszystkich pozamykajcie! Za przekleństwa, za kopnięcie, za okrzyki!! Wszystkich!! Najlepszym rozwiązaniem będzie zmienić nazwę z Polska na Więzienie. Wtedy wszyscy będą siedzieć...żenada