Wyświetl pojedynczy post
rafal777
Senior Member
 
Od: 09.2005
Skąd: tu i tam

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11509
Stary 02.06.2011, 10:02
Ale jaja...masakra. Aż nei wiem co napisać. To jest chyba żart jakiś...Zajmują się tym z urzędu To kazdy powinien mieć sprawę. wszystkich pozamykajcie! Za przekleństwa, za kopnięcie, za okrzyki!! Wszystkich!! Najlepszym rozwiązaniem będzie zmienić nazwę z Polska na Więzienie. Wtedy wszyscy będą siedzieć...żenada
Odpowiedz cytując