Wyświetl pojedynczy post
PAC
Senior Member
 
Od: 12.2003
Skąd: Już nie z Osiedla

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18740
Stary 02.06.2011, 09:38
piotrek06 napisał(a):Wyświetl post
A na puchary będziemy zapi..dalać do Lubina no chyba że Pejsowia nam stadion udostępni ale co do tego mam jednak pewne wątpliwości
System oddyminia to sprawa pilna, bez niego raczej nie ma co liczyć na LM przy R22.
Bez systemu oddymiania można grać w pucharach bez trybuny zachodniej nie.
WISŁA KRAKÓW
Odpowiedz cytując