piotrek06 napisał(a):

A na puchary będziemy zapi..dalać do Lubina no chyba że Pejsowia nam stadion udostępni ale co do tego mam jednak pewne wątpliwości
System oddyminia to sprawa pilna, bez niego raczej nie ma co liczyć na LM przy R22.
|
Bez systemu oddymiania można grać w pucharach bez trybuny zachodniej nie.