Wyświetl pojedynczy post
Sędzia
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12847
Stary 02.06.2011, 09:23
flamengista napisał(a):Wyświetl post
Wielkie dzięki. Uwierzyłem ci na słowo, kliknąłem i znalazłem taki kwiatek:
Sam zastrzegłem, że nie ze wszystkim w tym tekście się zgadzam, a poza tym sam tekst (wraz z komentarzami) wskazywałem jako odniesienie do twierdzenia Arapaho co do poparcia Rosji.

Reszta tekstu to zupełnie inna sprawa, natomiast jeśli chodzi o kwestię smoleńską, to z całą pewnością ma ona daleko większe znaczenie geopolityczne, niż się wielu osobom w Polsce zdaje. Wbrew wrażeniu, jakie niektórzy politycy chcieliby wywołać, to jest ważna sprawa, i w tej sprawie jest bardzo wiele wątpliwości.

Co do cytatu - Sakiewicz pisze o czasie przyszłym, więc w ciągu kilku miesięcy będę obserwował tę kwestię, z czystej ciekawości.
Ostatnio edytowane przez Sędzia : 02.06.2011 o godz. 09:25.
Miała być demokracja, a tu każdy ma własne zdanie - Lech Wałęsa