flamengista napisał(a):

|
Wielkie dzięki. Uwierzyłem ci na słowo, kliknąłem i znalazłem taki kwiatek:
|
Sam zastrzegłem, że nie ze wszystkim w tym tekście się zgadzam, a poza tym sam tekst (wraz z komentarzami) wskazywałem jako odniesienie do twierdzenia Arapaho co do poparcia Rosji.
Reszta tekstu to zupełnie inna sprawa, natomiast jeśli chodzi o kwestię smoleńską, to z całą pewnością ma ona daleko większe znaczenie geopolityczne, niż się wielu osobom w Polsce zdaje. Wbrew wrażeniu, jakie niektórzy politycy chcieliby wywołać, to jest ważna sprawa, i w tej sprawie jest bardzo wiele wątpliwości.
Co do cytatu - Sakiewicz pisze o czasie przyszłym, więc w ciągu kilku miesięcy będę obserwował tę kwestię, z czystej ciekawości.