PANDEM0NIUM napisał(a):

Nie panikujmy. Mamy dopiero 2 dzień czerwca. Transfery będą. A czy trafione? Boisko wszystko zweryfikuje. Zawsze jest ryzyko. Pokaż mi człowieka któremu wszystko wychodzi. Nie ma takiego. Pokaż mi dyrektora sportowego któremu wyszedł kazdy transfer. Nie ma takiego. Dlatego apelowałbym o troche rozwagi. Pisanie czarnych scenariuszy nic nam nie da. Wszystko co możemy zrobić to usiąść i obserwować a potem ewentualnie komentować.
Z mojej strony hipoteza jest taka. Klub będzie się wzmacniał w zależności od tego czy będziemy przechodzić kolejne rundy. A więc do II rundy uzupełniamy skład, w przypadku III rundy 1-2 wzmocnienia, IV runda kolejne transfery = awans do LM.
Nawiasem dodam że taki scenariusz przerabialiśmy i nie dało to należytych efektów.
|
I zgrywamy sie co 2 tygodnie?