Wyświetl pojedynczy post
Greebo
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45885
Stary 02.06.2011, 08:34
Ta uwagę:

flamengista napisał(a):Wyświetl post
Radzę trzeźwo spoglądać na rzeczywistość: mamy bardzo słabą kadrę, która na chwilę obecną jest raczej osłabiana, niż wzmacniania. Stan też z g. bicza nie ukręci. Bez kasy na transfery pozyskać można w najlepszym wypadku kolejnego Boukhariego.
to proonuje bys najpierw wziąl do siebie zanim zaczniesz pisac np coś takiego:

flamengista napisał(a):Wyświetl post
No właśnie. A miała być nowa jakość w polityce transferowej. Była, przez pół jednego okienka (w pierwszej połowie zimowej przerwy straciliśmy Pawła Brożka, więc nawet całego okienka nie liczę).

Na chwilę obecną mamy plotki wzięte z księżyca: Nistelrooy, Peszko, Santa Cruz... A gdzieś w tle negocjacje o wykupienie Cikosza (300 tys. € to dla nas spora kwota) i prawdopodobne fiasko w sprawie Chaveza.
Jest dokladnie jak napisał flow.. jak dziennikarze piszą że ma przyjść Ruud - to są kretynami i nie ma co ich słuchać. Jak piszą że kimś tam od nas zainteresowany jest klub X to już natomiast pewnik, potwierdzający że mamy dod dupy polityke transferowa.

PS. Funkcja "ignoruj" jest na tym forum wyjątkowo przydatna, szkoda tylko że na moderatórów nie działa..
"Cztery słonie, zielone słonie, każdy kokardę ma na ogonie.."

Nie dla osób mieniących sie kibicami Wisły, które przełączają stacje na mecz MU gdy jej nie idzie!
Odpowiedz cytując