Ta uwagę:
flamengista napisał(a):

|
Radzę trzeźwo spoglądać na rzeczywistość: mamy bardzo słabą kadrę, która na chwilę obecną jest raczej osłabiana, niż wzmacniania. Stan też z g. bicza nie ukręci. Bez kasy na transfery pozyskać można w najlepszym wypadku kolejnego Boukhariego.
|
to proonuje bys najpierw wziąl do siebie zanim zaczniesz pisac np coś takiego:
flamengista napisał(a):

No właśnie. A miała być nowa jakość w polityce transferowej. Była, przez pół jednego okienka (w pierwszej połowie zimowej przerwy straciliśmy Pawła Brożka, więc nawet całego okienka nie liczę).
Na chwilę obecną mamy plotki wzięte z księżyca: Nistelrooy, Peszko, Santa Cruz... A gdzieś w tle negocjacje o wykupienie Cikosza (300 tys. € to dla nas spora kwota) i prawdopodobne fiasko w sprawie Chaveza.
|
Jest dokladnie jak napisał flow.. jak dziennikarze piszą że ma przyjść Ruud - to są kretynami i nie ma co ich słuchać. Jak piszą że kimś tam od nas zainteresowany jest klub X to już natomiast pewnik, potwierdzający że mamy dod dupy polityke transferowa.
PS. Funkcja "ignoruj" jest na tym forum wyjątkowo przydatna, szkoda tylko że na moderatórów nie działa..