Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12846
Stary 01.06.2011, 22:12
Sędzia napisał(a):Wyświetl post
(...)
A jeśli chodzi o poparcie Rosji, to polecam ten tekst http://tomaszsakiewicz.salon24.pl/31...lantycki-wiatr
(...)
Wielkie dzięki. Uwierzyłem ci na słowo, kliknąłem i znalazłem taki kwiatek:

Cytat:
Sprawa smoleńska wpisuje się w politykę USA wobec Rosji i Polski. Podnosząc ją, Obama zwiększa swoje szanse w wyborach
Bez komentarza.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo