Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45851
Stary 01.06.2011, 22:03
Temat zamienił się w śmietnik. Musiałem wykasować ok. 50 postów całkowicie nie na temat. Przypomnę: dyskutujemy o w miarę realnych kandydatach do gry w Wiśle, a więc tylko tych którzy pojawili się w mediach. Jeśli to nowe nazwisko, koniecznie podajemy źródło. Propozycje typu: "a może Bosacki w Wiśle - co wy na to?" - będą nie tylko kasowane, ale nagradzane banami
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując